Mesaj gönder

Changzhou ST. Changzhou ST. Key Machiney Co., Ltd Anahtar Machiney Co, Ltd

Best service ; En iyi servis ; excellent quality ; mükemmel kalite ; quick delivery time hızlı teslimat süresi

Ana sayfa ÜrünlerChill Silindiri

Kaplama Ekipmanları ve Döküm Film Soğutma Silindiri Yüksek Verimli, Takvim Silindirleri

Kaplama Ekipmanları ve Döküm Film Soğutma Silindiri Yüksek Verimli, Takvim Silindirleri

  • Kaplama Ekipmanları ve Döküm Film Soğutma Silindiri Yüksek Verimli, Takvim Silindirleri
Kaplama Ekipmanları ve Döküm Film Soğutma Silindiri Yüksek Verimli, Takvim Silindirleri
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ST KEY
Model numarası: Cr
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir
Fiyat: Depends on detail requirement
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: Boyutuna bağlıdır
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: Yılda 6000 PCS
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

soğutulmuş rulo

,

soğutma silindiri

Kaplama Ekipmanları ve Döküm Film Soğutma Silindiri Yüksek Verimli, Takvim Silindirleri

 

Soğutma Silindiri

 

We are the celebrated manufacturer and supplier of Chilling Roller designed to cool the web to a specific temperature. Web'i belirli bir sıcaklığa soğutmak için tasarlanmış Chilling Roller'ın ünlü üreticisi ve tedarikçisiyiz. Passing cooling water through the roll is called a chilling roll. Soğutma suyunun rulodan geçirilmesine soğutma rulosu denir.

 

Calendered film or adhesive tape were applied when in the finished roll of products shrinks to reduce the distortion caused by cooling the hot material before becoming the material roll. Kalender film veya yapışkan bant, bitmiş ürün rulosunda küçüldüğünde, malzeme rulosu haline gelmeden önce sıcak malzemenin soğutulmasından kaynaklanan bozulmayı azaltmak için uygulandı. The material roll of products should be cooled by a chilling roller to be achieved to reduce the material deformation. Ürünün malzeme rulosu, malzeme deformasyonunu azaltmak için bir soğutma silindiri ile soğutulmalıdır.

 

Soğutma silindiri normalde ağın sıcaklığını mürekkep ısısı sertleştirme sıcaklığına düşürmek için ağ rulosu kurutma aparatının sol tarafında bulunur.

 

These rollers are used to facilitate a specific process of web handling of substrates that require proper cooling. Bu silindirler, uygun soğutma gerektiren substratların ağ üzerinde özel bir şekilde işlenmesini kolaylaştırmak için kullanılır. They are used for food, pharmaceutical packaging industries; Gıda, ilaç ambalaj endüstrileri için kullanılırlar; optical film, LCD screen, the solar cell industry; optik film, LCD ekran, güneş pili endüstrisi; various types of sheet, film, extrusion laminating equipment; çeşitli tabaka, film, ekstrüzyon laminasyon ekipmanı; cast film; döküm film; embossing, coating equipment, etc. kabartma, kaplama ekipmanları, vb.

 

Also they are widely used for plastic, paper, textile, roofing, laminating, winding, and extruding applications, these chilling rollers offer high efficiency. Ayrıca plastik, kağıt, tekstil, çatı kaplama, laminasyon, sarma ve ekstrüzyon uygulamaları için yaygın olarak kullanılırlar, bu soğutma silindirleri yüksek verimlilik sunar. The size and pattern are customized. Boyut ve desen özelleştirilmiştir.

 

 

Özellikleri:


Verimli soğutma kapasitesi
Daha az bakım
Boyutsal olarak doğru

İletişim bilgileri
Changzhou ST.Key Imp & Exp Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Yun

Tel: +8613951236008

Faks: 86-0519-86315782

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler