Mesaj gönder

Changzhou ST. Changzhou ST. Key Machiney Co., Ltd Anahtar Machiney Co, Ltd

Best service ; En iyi servis ; excellent quality ; mükemmel kalite ; quick delivery time hızlı teslimat süresi

Ana sayfa

Changzhou ST.Key Imp & Exp Co., Ltd

Silindirlerinizin kalitesi ayakkabı tabanlarımız için mükemmeldir ve geçtiğimiz yıllarda şirketinizle işbirliği yapmaktan çok memnunuz.

—— Bahaa Mohamad

20 gün içinde 78 rulo sipariş için çok hızlı teslimat süresi ve Avrupalı ​​tedarikçilerden daha ucuz özel fiyatlar için çok takdir.

—— Oscar Moreno

İngiltere ve Alman üreticilerinden daha hızlı olarak silindiri ihtiyacımıza göre mükemmel bir şekilde tasarlayın.

—— Rafael M.

Güzel fabrika ve profesyonel üretim kadrosu ile grup şirketidir.

—— Bahaa Mohamad

Ben sohbet şimdi

Changzhou ST.Key Imp & Exp Co., Ltd

Changzhou ST.Key Imp & Exp Co., Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : ST.
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 1,500,000-2,000,000
İhracat p.c : 60% - 70%

The company is one of subsidiary companies for "ST.KEY INTERNATIONAL GROUP SA". Şirket "ST.KEY INTERNATIONAL GROUP SA" yan kuruluşlarından biridir. Also the company has three factories in China: embossing roller factory in Changzhou, LED light factory in Kunshan, ceramic sanitaryware factory in Chaozhou. Ayrıca şirketin Çin'de üç fabrika var: Changzhou kabartma silindiri fabrikası, Kunshan LED ışık fabrikası, Chaozhou seramik sağlık gereçleri fabrikası.

 

The factory of embossing roller is located in Wujin Industry Area in Changzhou China, and have high production capacity in China. Kabartma silindiri fabrika Changzhou Çin Wujin Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Çin'de yüksek üretim kapasitesine sahip. Up to now, we have become top 5 for embossing roller manufacturer in China due to our large production scale and leading technologies. Şimdiye kadar, büyük üretim ölçeğimiz ve lider teknolojilerimiz nedeniyle Çin'de kabartma silindiri üreticisi için ilk 5 olduk. With premium quality, we have gained a high reputation in both domestic and overseas markets. Premium kalite ile, hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda yüksek bir ün kazanmıştır.

 

Bol hammaddeye bağlı olarak, hammadde tedarikini kesinlikle kontrol ediyoruz, ithal gelişmiş üretim teknikleri ve ekipmanlarını ithal ediyor ve bunlardan yararlanarak, ürün yapımızı sürekli iyileştiriyoruz ve ürün kalitesini kesinlikle kontrol ediyoruz.

 

We also operate based on lean management and 5S management methods. Ayrıca yalın yönetim ve 5S yönetim yöntemlerine dayanarak çalışıyoruz. All our products are manufactured in accordance with Chinese, EU and USA standards. Tüm ürünlerimiz Çin, AB ve ABD standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Our R&D cente develops a lot of new products according to our customer's requirements. Ar-Ge merkezimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre birçok yeni ürün geliştirmektedir.

 

Biz Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, vb gibi birçok denizaşırı pazarlara ihraç var

 

Kabartma silindiri fabrikasının avantajları:

  1. Silindirler üretmek için 25 yıldan fazla deneyimleri
  2. Silindir için birinci sınıf kalite
  3. Çin'de kabartma silindiri üreticisi için en iyi 5
  4. Çin'de yüksek kapasite, hızlı teslimat süresi
  5. 5 “S” for lean management; Yalın yönetim için 5 “S”; continuous improvement encourage system sürekli iyileştirme teşvik sistemi
İletişim bilgileri
Changzhou ST.Key Imp & Exp Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Yun

Tel: +8613951236008

Faks: 86-0519-86315782

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)